Zadzwoń +48 889 167 990

O naszej firmie

Nasza firma jest bezpośrednim importerem odzieży używanej pochodzącej prosto z Wielkiej Brytanii. Nasza obecność na rynku od 2010 roku pozwoliła nam zgromadzić cenną wiedzę i doświadczenie. W ciągu tych lat, dostarczyliśmy naszym klientom niezliczoną ilość ton odzieży. Nieustannie rozwijamy naszą działalność, zawsze starając się zaspokoić i przewyższyć oczekiwania naszych klientów. Twoje satysfakcję i sukces są dla nas największym zadowoleniem. Właśnie dlatego każdemu z naszych klientów podchodzimy indywidualnie, a do Twoich potrzeb i oczekiwań przykładamy szczególną uwagę. Dołożymy wszelkich starań, aby sprostać wszystkim Twoim wymaganiom.

Dlaczego warto z nami współpracować?

bogata oferta

Nasza oferta jest niezwykle zróżnicowana, co pozwala nam zaspokoić potrzeby każdego odbiorcy. W stałej sprzedaży mamy towar wysokiej jakości, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaopatrzyć każdy sklep z odzieżą używaną. Nasze działania koncentrują się na sprzedaży hurtowej, co oznacza, że jesteśmy w stanie obsłużyć nawet największe zamówienia.

ciągłość dostaw

Oferujemy ciągłość dostaw, co jest gwarantem stabilności i pewności dla Twojego biznesu. Z dumą informujemy, że posiadamy oryginalny, w 100% niesortowany towar zbierany wyłącznie z bogatych dzielnic Anglii. Dbamy o to, aby towar był odbierany tylko z zaplombowanych samochodów, co gwarantuje jego autentyczność i wysoką jakość. 

elastyczność

Nasza oferta jest idealna zarówno dla właścicieli sklepów z odzieżą sprzedawaną na wagę, jak i dla właścicieli sklepów z odzieżą wycenioną, gdyż gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów, co przekłada się na możliwość uzyskania wysokiej marży i tym samy znacznie zwiększeniu comiesięcznych przychodów.

Zadzwoń